RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Student usiłował zgwałcić kobietę w policyjnej budce

Kobieta odstraszyła napastnika (fot. Pexels)

Tokijska policja aresztowała 19-letniego studenta podejrzanego o usiłowanie gwałtu. Mężczyzna miał gonić kobietę, która schroniła się w kobanie (budce japońskich policjantów) i tam próbował wykorzystać ją seksualnie.

Zarzut handlu ludźmi dla sutenerów, którzy wykorzystywali nastolatkę

Zarzuty handlu ludźmi i czerpania korzyści z nierządu usłyszeli dwaj mieszkańcy Śląska, którzy szukającą pracy 18-latkę wykorzystali do świadczenia...

zobacz więcej

Telewizja Fuji TV podała, że do incydentu doszło po zmierzchu 16 września w dzielnicy Katsushika. Około 20-letnia kobieta wracała do domu na piechotę; w pewnym momencie zaczął za nią jeździć 19-latek. Krzyknął „Jesteś słodka!” i zaczął obłapiać.

Kobieta uciekła i schroniła w kobanie, stojącym około 40 metrów dalej. Budka była jednak pusta. Napastnik wszedł do środka i usiłował dokonać gwałtu; wobec zdecydowanego oporu uciekł.

Niedoszłego gwałciciela zatrzymano w środę. Zidentyfikowano go na podstawie nagrań z kamery monitoringu. Podczas przesłuchania twierdził, że nie pamięta zdarzenia. Trafił do aresztu.

Policja ze stolicy Japonii przeprosiła za to, że w kobanie doszło do przestępstwa. Oświadczyła, że zdarza się, iż budki są puste, gdy policjanci są wzywani na interwencję albo udadzą się na patrol.

źródło:
Zobacz więcej