RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nowy szef WP: „Wracaj do Portugalii. Gdzie lubisz zboczeńcu gwałcić polskie kobiety?”

Szef portalu tvp.info przypomniał słowa Marcina Mellera (fot. Forum/ Marcin Dlawichowski)

„Wasza propaganda głosi, że tacy jak Ty gwałcą kobiety. Wracaj tam gdzie PiS Ci mówi, że masz żyć. Portugalia? Gdzie lubisz zboczeńcu gwałcić polskie kobiety?” – pisał do szefa portalu tvp.info Samuela Pereiry dziennikarz Marcin Meller. Od listopada ma on być nowym szefem portalu wp.pl.

„Mam ochotę komuś w mordę strzelić”. Dziennikarz TVN po wyborach

„Jak słyszę o niesamowitej mobilizacji, fantastycznej walce z całym aparatem państwa i nieograniczonymi funduszami przeciwnika zajumanymi z...

zobacz więcej

O fakcie, że Meller ma być nowym redaktorem naczelnym wp.pl poinformował dziennikarz portalu Marcin Makowski. Wpis skomentował ironicznie Pereira, dołączając do niego screen ze słowami Mellera, które ten pisał do niego.

„Wasza propaganda głosi, że tacy jak Ty gwałcą kobiety. Wracaj tam gdzie PiS Ci mówi, że masz żyć. Portugalia?” – pisał Meller. „Gdzie lubisz zboczeńcu gwałcić polskie kobiety?” – czytamy dalej.

W jednym z kolejnych wpisów Pereira potwierdził, że autorem słów jest Meller.


Swego czasu w swojej książce podróżnik Marcin Kydryński opisał wrażenia ze wspólnej wyprawy z Mellerem. Pojawił się w niej wstrząsający opis „słabości” małych dziewczynek:

Prawdę mówiąc od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. „Czarodziejki” - powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. (…) Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę.

Tak na łamach portalu Afryka.org zrecenzowała tę książkę Katarzyna Barczyk:

„Opowieść o Afryce, którą przedstawia Kydryński przesiąknięta jest rasizmem, seksizmem, a nawet pedofilią – przynajmniej według polskiego prawa”.

źródło:
Zobacz więcej