RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zwabili dziewczynkę na cmentarz, tam zgotowali jej piekło

Chłopcy sprofanowali groby (fot. PAP/Tomasz Wojtasik)
Chłopcy sprofanowali groby (fot. PAP/Tomasz Wojtasik)

Kilku nastolatków zwabiło na lubelski cmentarz swoją koleżankę. Tam znęcali się nad nią, rzucali kamieniami, bili kijami, opluli. Dziewczynę na koniec okradli, a później skakali po grobach.

Żukowska: Prawica wierzy, że centymetrowy płód wygląda jak Calineczka

Płód będący na wczesnym etapie rozwoju jest usuwany jak nieco obfitsza miesiączka. A prawica wierzy, że centymetrowy płód wygląda jak Calineczka –...

zobacz więcej

Jak opisuje lubelska policja, do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę popołudniu. Jeden z chłopców skontaktował się z 15-letnią dziewczyną i zaproponował jej spotkanie na cmentarzu przy ulicy Lipowej.

Tam rozegrał się dla niej prawdziwy horror. Jej rówieśnicy rzucali w nią kamieniami, kasztanami, bili po całym ciele kijami. 15-latka została też oblana piwem i opluta.

Jeden z chłopców zabrał jej tablet i telefon komórkowy z plecaka. Po wszystkim poszli skakać po grobach. Po kilku dniach wszyscy sprawcy zostali zatrzymani. To dwaj 15-latkowie oraz 14-latek.

Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży, znęcania się nad osobą nieporadną i znieważenia miejsca spoczynku. Dziś o ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Policjanci wnioskują o umieszczenie sprawców w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

źródło:
Zobacz więcej