RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Czarzasty nazwał Czarnka „homofobicznym świrem”. Kandydat na ministra odpowiada [WIDEO]

– Dobrych słów, słów wsparcia i zaufania do tego, co mam robić, jeśli pan prezydent powoła mnie ostatecznie na tę funkcję, jest dużo więcej niż tzw. hejtu. (...) Ja jestem otwarty na krytykę, ale merytoryczną – powiedział w TVP Info Przemysław Czarnek, kandydat na ministra edukacji. To odpowiedź na słowa przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego, który nazwał go „homofobicznym świrem”.

„Czasy wymagają szybszych procesów decyzyjnych”. Politolog o wejściu prezesa PiS do rządu

Potwierdziły się informacje, że w skład rządu wejdzie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jego rolę w nowym składzie Rady Ministrów podkreślał dziś,...

zobacz więcej

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty powiedział w rozmowie z wp.pl o Czarnku, że jest „homofobicznym świrem”. Do słów odniósł się sam polityk.

– Chcę pana zapewnić, że dobrych słów, słów wsparcia i zaufania do tego, co mam robić, jeśli pan prezydent powoła mnie ostatecznie na tę funkcję, jest dużo więcej niż tzw. hejtu, na który nie zwracam uwagi – mówił, dodając, że człowiek aktywny w polityce „zawsze ma pod górkę”.

– Apeluję o powstrzymanie emocji, uspokojenie się, refleksję nad tym, co się mówi. Ktoś, kto wypowiada takie słowa, siłą rzeczy sam się eliminuje z poważnej dyskusji. Ja z takimi osobami, dopóki nie zmienią formy swojego przekazu, po prostu dyskutować nie będę. Ja jestem otwarty na krytykę, ale merytoryczną – powiedział.

źródło:
Zobacz więcej