RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kłótnia w kolejce do nawiedzonego domu. Zginął mężczyzna

Policja poszukuje zabójcy (fot. Oakland County Sheriff's Office)
Policja poszukuje zabójcy (fot. Oakland County Sheriff's Office)

29-latek zginął zastrzelony, napastnik uciekł. Tak zakończyła się kłótnia w kolejce do nawiedzonego domu w Detroit w amerykańskim stanie Michigan.

Starszy mężczyzna zastrzelił syna

68-letni mężczyzna śmiertelnie postrzelił syna w domu na nowojorskiej Staten Island. Sprawca został zatrzymany.

zobacz więcej

Do tragedii doszło w niedzielę po północy. 29-letni Douglas Reese i jego dziewczyna czekali, by wejść do Erebus Haunted House stojącego przy South Perry Street. Jak informuje biuro szeryfa hrabstwa Oakland, mężczyzna przed nimi nie chciał iść do przodu.

„Ofiara i podejrzany zaczęli się kłócić po tym, jak podejrzany twierdził, że drugi mężczyzna wepchnął się do kolejki” – przekazano w oświadczeniu.

29-latek powiedział swojej dziewczynie, że idzie do zaparkowanego nieopodal auta i zaraz wróci. Drugi mężczyzna poszedł za nim. Świadkowie opowiedzieli, że po chwili rozległy się strzały.

Ofiara została śmiertelnie raniona w szyję, klatkę piersiową i bok – wskazała policja. Znaleziono go leżącego na betonowym chodniku. Natychmiast został zabrany do pobliskiego szpitala, ale lekarzom nie udało się uratować mu życia.

Policja opublikowała zdjęcia podejrzanego. To czarnoskóry mężczyzna wzrostu około 1,80 metra, chudej budowy ciała. Miał na sobie dżinsy oraz pomarańczową bluzę z kapturem. Po strzelaninie uciekł niebieskim sedanem. Śledczy wyznaczyli nagrodę za informacje, które doprowadzą do jego ujęcia.

źródło:
Zobacz więcej