RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Czarnek o LGBT: Nie istnieje prawo do demoralizowania

Najnowsze

Popularne

– Trudno wymagać, żeby takie same prawa miał ekshibicjonista na ulicach, który demoralizuje ludzi, i człowiek, który idzie z małym dzieckiem po ulicy, i który na to patrzy. Ekshibicjonista nie ma prawa do demoralizowania innych – powiedział Przemysław Czarnek z PiS w programie „Gość Wiadomości” . – Prawo do demoralizowania nie istnieje i nie jest również prawem człowieka – podkreślił. – Ludzie LGBT to ludzie a ideologia LGBT to ideologia. Ludzie są równi wobec prawa natomiast ich prawa i uprawnienia są uzależnione od zachowań – dodał.

Czarnek o swojej wypowiedzi dot. LGBT: Żądam zaprzestania jej zniekształcenia

Poseł PiS Przemysław Czarnek wystąpił w sobotnim programie „Studio Polska” na antenie TVP Info gdzie w sposób stanowczy skrytykował ideologię LGBT....

zobacz więcej

Przemysław Czarnek zaznaczył, że „oprócz równości wobec prawa mamy również równość w odpowiedzialności prawnej i obowiązkach prawnych”. – Do tej odpowiedzialności prawnej i do tych obowiązków prawnych należy przede wszystkim przestrzeganie prawa – mówił gość TVP.

Dodał, że „jak się prawa nie przestrzega, to się za to ponosi odpowiedzialność”. – Trudno wymagać, żeby takie same prawa miał ekshibicjonista na ulicach, który demoralizuje ludzi i człowiek, który idzie z małym dzieckiem po ulicy, i który na to patrzy. Nie ma równych praw, dlatego, że ekshibicjonista nie ma prawa do demoralizowania innych – powiedział.

– Prawo do demoralizowania nie istnieje i nie jest również prawem człowieka – podkreślił Czarnek.

Jak wyznał, nie interesuje go, „tak jak Polaków w zdecydowanej większości, orientacja seksualna kogokolwiek”. – Obnoszenie się ze swoją seksualnością po ulicach i mówienie „jestem gejem”, „jestem lesbijką” świadczy po prostu o braku kultury osobistej tych ludzi. Nikogo nie interesuje kogokolwiek orientacja seksualna. Wszyscy mają równe prawa, ale nie wolno demoralizować innych i przed tym będziemy po prostu się bronić – mówił Przemysław Czarnek.

Oświadczył, że nie chodzi o atak na kogokolwiek, ale o „obronę przed atakami ze strony ideologii LGBT”. – Ludzie LGBT to są ludzie LGBT i mają równe prawa, i równe obowiązki, i odpowiedzialności – powiedział.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej