RAPORT

Wojna na Ukrainie

Usłyszał wyrok i dał nogę. Sensacyjny pościg w sądzie za uciekinierem [WIDEO]

Nagranie z kamer sądowych udostępniono w sieci z prośbą o pomoc w schwytaniu zbiega (fot. YouTube/Highland County Press News and Sports)
Nagranie z kamer sądowych udostępniono w sieci z prośbą o pomoc w schwytaniu zbiega (fot. YouTube/Highland County Press News and Sports)

Niecodzienna sytuacja w sądzie w Ohio, gdzie za posiadanie narkotyków został skazany 34-latek. Gdy tylko mężczyzna usłyszał wyrok, skorzystał z nieuwagi funkcjonariuszy i rzucił się do ucieczki. Pościg za zbiegiem zarejestrowały kamery monitoringu. W pogoni mocno ucierpiał policjant, który skokiem ze chodów próbował zatrzymać skazańca.

Planowali zamachy w Polsce, werbowali konwertytów. Tadżykowie deportowani

Po śledztwie ABW z Polski deportowano obywateli Tadżykistanu, którzy mogli prowadzić działanie o charakterze terrorystycznym – wynika z ustaleń...

zobacz więcej

34-letni Nickolaus Garrison został doprowadzony do sądu w hrabstwie Highland w stanie Ohio pod zarzutem posiadania metamfetaminy. Za to przestępstwo sąd skazał go na sześć miesięcy więzienia.

Gdy zapadł wyrok, a sądowi funkcjonariusze szykowali się do ponownego założenia mu kajdanek, skazany rzucił się do ucieczki. Przebiegł przez całą salę sądową i schodami ruszył na dół.

W pogoń za 34-latkiem rzuciło się trzech funkcjonariuszy. Pierwszy z nich, próbując schwytać zbiega na schodach, przeskoczył przez balustradę i spadł w dół. Okazuje się, że poniósł poważne obrażenia – ma cztery złamane żebra i wstrząs mózgu.

Skazany cieszył się wolnością zaledwie przez trzy dni. By zmylić trop, zgolił nawet swoje charakterystyczne, niebieskie włosy. Ostatecznie został zatrzymany w jednym z moteli. Teraz odpowie także za ucieczkę.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej