RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zimny początek tygodnia. Nie więcej niż 18 st.

Początek tygodnia słoneczny, ale zimny; najchłodniej na Dolnym Śląsku – od 11 do 14 st., przelotny deszcz. Najcieplej w centrum kraju, a także na Podlasiu, Warmii i Mazurach.

Wyrył swoje inicjały na murach Koloseum. Grozi mu więzienie

Turysta z Irlandii został oskarżony o niszczenie rzymskiego Koloseum. Mężczyznę przyłapano na gorącym uczynku gdy usiłował wyryć swoje inicjały na...

zobacz więcej

Na Pomorzu będzie dziś sporo słońca.i 18 st. Wiatr słaby, który będzie przemieszczać się na południe. Na Ziemi Lubuskiej, Wielkopolsce i na Kujawach zachmurzenie małe, możliwy przelotny deszcz; do 18 stopni.

Na Śląsku będzie szybko przybywać chmur i przed południem spadnie deszcz – zwłaszcza na Dolnym Śląsku, w ciągu dnia w całym regionie. Od 11 do 14 st.

W Małopolsce, woj. świętokrzyskim i na Podkarpaciu poranek pogodny, w ciągu dnia zachmurzy się i będzie padać. Od 13 st. na Podhalu do 18 na Podkarpaciu. W Tatrach silny wiatr do 70 km/h.

W centrum na Mazowszu i Lubelszczyźnie rano będą występować mgły, w ciągu dnia wypogodzi się i będzie sporo słońca, bez deszczu. 17-18 st. Na Podlasiu, Warmii i Mazurach w ciągu dnia słonecznie. Termometry pokażą 18 st.

źródło:
Zobacz więcej