RAPORT

Pogarda

Polityk zrezygnował, bo podczas debaty online pocałował biust kochanki

Juan Emilio Ameri myślał, że ma awarię internetu (fot. TT/ALERTA 140)
Juan Emilio Ameri myślał, że ma awarię internetu (fot. TT/ALERTA 140)

Najnowsze

Popularne

Argentyński poseł został zawieszony po tym jak podczas sesji parlamentu online całował piersi kochanki. Juan Emilio Ameri, mąż i ojciec trójki córek zrezygnował z mandatu.

Z poznańskiej uczelni wyciekły dane studentów

Do dużego wycieku danych doszło na poznańskiej Wyższej Szkole Logistyki – informuje „Głos Wielkopolski”. Blisko 400 nieupoważnionych do tego osób...

zobacz więcej

Ameri, członek współrządzącej parii prezydenta Alberto Fernandeza, tłumaczył, że był przekonany, iż ma awarię internetu i pozostali członkowie parlamentu go nie widzą. To dlatego – dowodził – pozwolił kobiecie usiąść sobie na kolanach, a następnie ściągnął jej bluzkę i pocałował prawy sutek.

Kobietą tą nie była jednak jego żona. 47-letni poseł wyjaśnił, że jest w trakcie rozwodu i z ustaleń między partnerami wynika, że prowadzą osobne życie.

– Bardzo mi wstyd, czuję się bardzo źle. W całym kraju połączenie z internetem jest bardzo słabe. Byliśmy w trakcie internetowej sesji, ale internet przestał działać. Moja partnerka wyszła z łazienki, zapytałem ją o implanty i pocałowałem ją, bo 10 dni temu przeszła operację piersi – mówił Radiu Con Vos.

Marszałek izby niższej parlamentu Sergio Massa natychmiast przerwał posiedzenie. Oświadczył, że musi zgłosić „poważne przestępstwo” posła, którego działanie „zdyskredytowało całą klasę polityczną”.

Massa przyznał w rozmowie z kanałem informacyjnym TN, że skandaliczne zachowania podczas sesji zdalnych zdarzały się wielokrotnie. Bywało, że posłowie pili podczas nich whisky albo zasypiali. Podkreślił, że trzeba temu przeciwdziałać, bo „ludzie stracą do nich szacunek”.

Ameri już wcześniej był oskarżany o przemoc psychiczną i fizyczną wobec innych polityków obojga płci. Miał m.in. pobić radną miasta Salta Larę Garcię.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej