RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rozczłonkowane zwłoki na polu golfowym. Aresztowano parę

Kimberly Machleit i Donald Anderson (fot. Santa Barbara County Sheriff’s Office)

Policja z hrabstwa San Luis Obispo w Kalifornii aresztowała parę w związku z okrutnym morderstwem. Wcześniej z jeziora na polu golfowym Blacklake wydobyto rozczłonkowane zwłoki niezidentyfikowanej osoby.

Policjanci zatrzymali napastnika, gdy rzucał się właśnie na ekspedientkę

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 21-latka, który usiłował dokonać rozboju na ekspedientce jednego z marketów w Malborku. Mężczyzna, który...

zobacz więcej

Biuro szeryfa ocenia, że szczątki należą do osoby poszukiwanej od 2018 roku. Wydobyli je nurkowie. W związku ze sprawą aresztowano 35-letnią Kimberly Machleit oraz 37-letniego Donalda Andersona. W oświadczeniu wskazano, że zakłada się, iż mordercy i ofiara znali się wcześniej.

„Najwyraźniej ofiara została zamordowana w mieście Santa Maria i rozczłonkowana, zaś szczątki porzucono na polu golfowym w grudniu 2018 roku. Sprawcy i ofiara znali się, nie był to przypadkowy akt” – przekazało biuro szeryfa.

Telewizja KTLA zwróciła uwagę, że śledczy nie ujawnili, w jaki sposób ustalono miejsce porzucenia zwłok.

Machleit i Anderson trafili do aresztu hrabstwa Santa Barbara, ale zwolniono ich za kaucją wraz z trzecim podejrzanym. Cała trójka została zatrzymana wcześniej w związku z przestępstwami narkotykowymi.

Biuro koronera ustala przyczynę śmierci oraz tożsamość ofiary.

źródło:
Zobacz więcej