RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Piękna żona, kochanek, a w planach zamordowanie byłego reprezentata Turcji

Emre Asik (z lewej) był czołowym tureckim obrońcą przełomu wieków (fot. Stringer Turkey / REUTRES/IG/yagmursarnicofficial)

Piękna młoda żona, kochanek i plany zabójstwa męża. W Turcji rusza proces Yagmur Asik oskarżonej o usiłowanie zamordowanie swojego męża, byłego reprezentanta Turcji w piłce nożnej Emre Asika.

Ukryty majątek i zarzuty. Legendarny tenisista może trafić za kratki

W czwartek w sądzie w Londynie stawił się Boris Becker. Niemiecki tenisista musi tłumaczyć się z majątku, który rzekomo ukrył przed wierzycielami,...

zobacz więcej

46-letni Asik był czołowym środkowym obrońcą ligi tureckiej na przełomie wieków. Występował w największych klubach nad Bosforem - Fenerbahce, Galatasaray i Besiktasie.

Rozegrał też 53 mecze w reprezentacji, był w kadrze na mistrzostwa świata w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku, gdzie Turcy zajęli czwarte miejsce.

W 2012 roku poślubił piękną i młodszą o ponad 15 lat Yagmur. Para doczekała się trójki potomstwa, ale uczucie szybko wygasło.

Kendime hep şunu söyledim: Birileri seni sevmek zorunda değil, birileri yaptığın her şeyi onaylamak zorunda da değil. Kafamı yastığa koyduğumda eğer Allah'a verebilecek bir cevabım varsa, vicdanım rahatsa, kimseye bir şey anlatmak veya kanıtlamak zorunda değilim.

null

Dwa lata temu Emre złożył pozew o rozwód, podejrzewając żonę o romans. Ta nie mogła się z tym pogodzić, więc zaplanowała morderstwo męża.

– Miałem romans z Yagmur. Obawiała się rozwodu i faktu, że nie dostanie żadnych pieniędzy. Zaproponowała mi, żebym go zabił, ale nie byłem w stanie tego zrobić – zeznał w prokuraturze Erdi Sungur.

Jerzy Brzęczek zakażony koronawirusem

Badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzone u selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka dały wynik pozytywny – poinformował za...

zobacz więcej

To nie zraziło Yagmur, która rozpoczęła poszukiwania… płatnego zabójcy. Za pozbawienie życia swojego męża oferowała równowartość miliona funtów.

Chętnego szybko udało się znaleźć. Yagmur zaoferowała też pomoc w zakupieniu broni i późniejszym ukryciu ciała męża.

Potencjalny morderca jednak zmienił zdanie i o wszystkim powiedział Emre. Zabójca okazał się kibicem piłkarskim i doskonale znał Asika z występów na boisku.

Były piłkarz o wszystkim powiadomił policję. Za kratki trafiła żona, były kochanek i niedoszły morderca. Cała trójka w areszcie oczekuje aktualnie na pierwszą rozprawę.

źródło:
Zobacz więcej