RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Chwyć najbliższe dziecko”. Bulwersujący trend na TikToku, w rytm proaborcyjnej piosenki [WIDEO]

Nowy trend polegający na rzucaniu dziećmi   i tańczeniu w rytm piosenki aborcyjnej pojawił się na Tik Toku (fot. Shutterstock/Primakov)
Nowy trend polegający na rzucaniu dziećmi i tańczeniu w rytm piosenki aborcyjnej pojawił się na Tik Toku (fot. Shutterstock/Primakov)

Nowy, bulwersujący trend na Tik Toku. Rodzice i starsze rodzeństwo wyrzucają dzieci poza pole widzenia kamery, a następnie tańczą w rytm piosenki aborcyjnej popularnego rapera.

Obłuda obrońców klimatu. Dziennikarz poucza młodych aktywistów

Jesteście pierwszym pokoleniem, które wymaga klimatyzacji i telewizorów w każdej klasie – zwrócił się do młodych aktywistów klimatycznych...

zobacz więcej

Raper Blueface nagrał piosenkę „Baby”, w której śpiewa, że jeśli nie sięgniemy po „plan B” (prawdopodobnie chodzi o pigułkę „dzień po”), to pozostaje „plan C” (w domysle aborcja).

Na swoich profilach w mediach społecznościowych raper wzywa, by „złapać najbliższe dziecko” i zamieszcza nagrania ludzi, którzy zareagowali na ten apel.

Osoby na filmikach tańczą do aborcyjnej piosenki i rzucają dziećmi. W większość przypadków nawet nie sprawdzają, czy dziecko bezpiecznie wylądowało. Nagrań szybko przybywa, można już mówić o nowym trendzie.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych komentując nowy trend zwraca uwagę na jego zdegenerowany charakter.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Grab da nearest baby👶😂

Post udostępniony przez Blueface (@bluefacebleedem)

źródło:
Zobacz więcej