RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Były leśniczy wyhodował gigantyczną dynię. Waży ponad 100 kilogramów

Jak się okazało dynia wyhodowana przez byłego leśniczego ważyła 112 kilogramów (fot.Facebook/Nadleśnictwo Szczecinek, Lasy Państwowe)

Jeden z emerytowanych leśniczych Nadleśnictwa Szczecinek wyhodował prawdziwego giganta. Jego dynia waży 112 kg. Zdjęcie niezwykle rzadkiego okazu zostało zamieszczone na Facebooku.

Poszukiwani jurorzy, którzy wybiorą najlepsze tiramisu na świecie

Organizatorzy mistrzostw świata w przyrządzaniu tiramisu, jakie odbędą się w Treviso, poszukują stu jurorów, którzy ocenią ten pochodzący z północy...

zobacz więcej

„Przychodzi taki czas na naszej szkółce leśnej, kiedy wszyscy pracownicy robią ciche zakłady: będzie powyżej stówy, czy nie?” – napisało pod zdjęciem na Facebooku Nadleśnictwo Szczecinek.

„Dyń na szczęście w tym roku jest kilka, jedna większa od drugiej! Dzisiaj akurat jedną z nich ważyliśmy” – dodało nadleśnictwo. Jak się okazało dynia wyhodowana przez byłego leśniczego okazała się prawdziwym gigantem. Jej waga to 112 kilogramów.

„Ale i z tej będzie krem z dyni....i ciasteczka....i ciasto.... i dynia pieczona....i dynia duszona..... w ogóle to chyba już cały rok gospodarz będzie dynię jadł….” – skomentowały post Lasy Państwowe.

Leśniczy Tadeusz - jeden z najlepszych polskich szkółkarzy i mistrz od szczepienia drzew������ na emeryturze oddaje się...

Opublikowany przez Lasy Państwowe Wtorek, 22 września 2020

źródło:
Zobacz więcej