RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie chciała założyć maseczki podczas meczu. Użyto paralizatora

Kobieta zaczęła się wyrywać policjantowi, ponieważ nie chciała zostać skuta w kajdanki (fot.youtube.com)

Przerażająca sytuacja podczas meczu futbolu amerykańskiego. Kobieta, która przyszła na mecz nie chciała założyć maseczki. Policjant chciał wyprosić kobietę z trybun. Jednak, gdy zaczęła stawić opór, zdecydowano się na użycie paralizatora. Nagranie z incydentu trafiło do sieci.

Klientka wpadła w szał. Zdemolowała pół sklepu [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie w sklepie spożywczym. Klientka wpadła w szał i zdemolowała jego wnętrze. Wszystko przez to, że kasjerka poprosiła ją o...

zobacz więcej

Incydent miał miejsce w stanie Ohio (USA). Kobieta przyszła wraz ze swoją mamą na mecz futbolu amerykańskiego, który odbywał się w jednej ze szkół. Nie założyła jednak maseczki na twarz.

Gdy podszedł do niej mundurowy, by zwrócić jej uwagę, kobieta wdała się z nim w dyskusję. W pewnym momencie doszło do szarpaniny. Kobieta zaczęła się wyrywać policjantowi, ponieważ nie chciała zostać skuta w kajdanki. W konsekwencji policjant zmuszony był użyć paralizatora.

Do sieci trafił film z tego zdarzenia. Widać na nim, jak kobieta krzyczy na funkcjonariusza. „Nie aresztujesz mnie za nic, nie zrobiłam niczego złego” – krzyczy kobieta.

Miejscowa policja zajęła się sprawą.

źródło:
Zobacz więcej