RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Twoje dzieci uczą się w domu? Gwiazdor Hollywood radzi: Pij więcej alkoholu

Choć Reynolds w sierpniu sprzedał udziały w Aviation American Gin koncernowi Diageo, nadal zarabia na promocji trunku produkowanego przez tę firmę (fot. PAP/EPA/PETER FOLEY)

Popularny aktor Ryan Reynolds, a do niedawna także współwłaściciel firmy produkującej alkohol, opublikował na Instagramie zdjęcie ginu. Trunek jest znany fanom Reynoldsa, nowością jest jednak to, że będzie sprzedawany w większej butelce. Aktor żartuje, że ta zmiana to ukłon w stronę rodziców, których dzieci mają zdalne nauczanie. Większa ilość trunku ma pomóc im w radzeniu sobie z tą trudną sytuacją.

Wyznał, że chce zgwałcić i zabić Taylor Swift. Prześladowca skazany

Pochodzący z Teksasu Eric Swarbick, który wysyłał listy z pogróżkami do Taylor Swift, został skazany na karę 30 miesięcy pozbawienia wolności. To...

zobacz więcej

Choć Reynolds w sierpniu sprzedał udziały w Aviation American Gin koncernowi Diageo, nadal zarabia na promocji trunku produkowanego przez tę firmę. Właśnie przedstawił nową wersję produktu – w większej butelce.

Jak podaje serwis people.com, 43-letni komik w zabawnej reklamie przekonuje, że ta większa butelka znacznie ułatwi przetrwanie pandemii rodzicom, których dzieci nie chodzą do szkoły, tylko mają zdalne lekcje.

– Aviaton American Gin, edycja Home School pomoże przejść przez geografię w klasie czwartej, nową matematykę – czymkolwiek ona jest – i w powrocie do własnych, dawno zapomnianych szkolnych traum – przekonuje w reklamie aktor.

Gdy spot dobiega końca, w tle słychać szkolny dzwonek, a Reynolds cedzi przez zęby, że najgorsze jest gimnazjum.

źródło:

Zobacz więcej