RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Roztrzaskała auto o ścianę bloku. Miała prawie trzy promile

58-latka przejechała przez pas zieleni, potem przez leżący na chodniku rower i wbiła się w ścianę bloku (fot. Policja)

58-latka za kółkiem osobowego fiata w Namysłowie w woj. opolskim straciła nad nim panowanie i rozbiła się o ścianę jednego z bloków mieszkalnych, po czym uciekła. Policjanci znaleźli ją w jej domu. Miała prawie trzy promile alkoholu. Straciła prawo jazdy, może być do tego ukarana wysoką grzywną, a nawet dwoma latami więzienia.

Policyjny pościg zakończył się dachowaniem. W aucie narkotyki [WIDEO]

Pościg ruszył, kiedy kierowca audi nie zatrzymał się na policyjne wezwanie. Uciekając wjechał do rowu, wyjeżdżając z niego otarł się o busa, aż w...

zobacz więcej

Ze zgłoszenia, które odebrała we czwartek namysłowska drogówka, wynikało, że od kierującej fiatem świadkowie wyczuli alkohol. Funkcjonariusze zastali na miejscu rozbity samochód. Kobieta przejechała przez pas zieleni, najechała na pozostawiony pod blokiem rower i uderzyła w ścianę budynku.

58-letnia mieszkanka osiedla, na którym doszło do zdarzenia, przed przyjazdem służb uciekła i schowała się w swoim mieszkaniu.

Policjanci odszukali kobietę, razem z ratownikami medycznymi udzielili jej pierwszej pomocy. Nie miała poważnych obrażeń.

58-latka tłumaczyła, że chciała tylko dojechać z pobliskich ogródków działkowych do domu, ale straciła panowanie nad pojazdem. Straciła prawo jazdy i dowód rejestracyjny fiata.
(fot. Policja)

źródło:
Zobacz więcej