RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Jechał bez opon, ale z promilami

Zgłoszenie dotarło do policjantów około godziny 4 nad ranem (fot. Policja wrocławska)

Jeździł bez opon po wrocławskim rynku. Kiedy zatrzymali go policjanci miał w organizmie ponad 1,7 promila. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności. O tym zdecyduje sąd.

Jechał bez opony. Był tak pijany, że tego nie zauważył

Policja w Namysłowie zatrzymała 42-letniego kierowcę, który jechał samochodem bez opony na jednym z kół. Jak informuje KW Policji w Opolu, kierowca...

zobacz więcej

Zgłoszenie dotarło do policjantów około godziny 4 nad ranem w niedzielę. Ktoś jeździł po rynku we Wrocławiu osobowym Peugeotem. – Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na dwóch felgach pojazd nie posiadał opon – wyjaśnia st. sierż. Paweł Noga z KMP we Wrocławiu.

Na miejscu okazało się, 33-letni kierowca jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu przyznał się do zarzucanego czynu.

Pojazd trafił na parking strzeżony, a mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. 33-latek odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozić mu może kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej