RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„W polityce ważna jest lojalność”. Fogiel komentuje napięcia w Zjednoczonej Prawicy

Fogiel uważa, że „koalicja musi działać, musi sprawnie funkcjonować; partnerzy koalicyjni muszą zachowywać się jak partnerzy koalicyjni, w polityce ważna jest lojalność” (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Niestety, dochodziło do zdarzeń, które sprawiały, że co najmniej pojawiały się wątpliwości, czy współpraca jest możliwa, czy koalicjant zachowuje się tak, jak na koalicjanta przystało. Pojawiały się niewspółmierne do pozycji oczekiwania. I to wszystko do kryzysu doprowadziło – ocenia wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Kaczyński i Morawiecki. Rząd dwóch liderów

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas radykalna zmiana: w rządzie pojawi się lider Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Jak wpłynie to na...

zobacz więcej

W wywiadzie opublikowanym na łamach portalu Polska Times zastępca rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości, stwierdził m.in., że „koalicja musi działać, musi sprawnie funkcjonować; partnerzy koalicyjni muszą zachowywać się jak partnerzy koalicyjni, w polityce ważna jest lojalność”.

– Głęboko wierzymy w to, że nasi koalicjanci, byli koalicjanci, mam nadzieję, że przyszli koalicjanci, są zdeterminowani co do tego, żeby Polskę naprawiać, żeby realizować nasz program i że w związku z tym nastąpi pewna refleksja i skupimy się na pracy, bo to byłoby najlepsze dla wszystkich – ocenił. 

źródło:

Zobacz więcej