RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaginęła w Tatrach. Rodzina apeluje o pomoc w odnalezieniu 40-latki

Zaginiona Joanna Felczak ma około 175 cm wzrostu (fot. FB/Kamilla Felczak-Gonera)

W weekend dotarła do Zakopanego, niedzielę rano wyszła z pensjonatu – i słuch po niej zaginął. 40-letnia Joanna Felczak jest poszukiwana od kilku dni. Rodzina prosi o pomoc turystów, którzy w ostatnich dniach w górach mogli natknąć się na zaginioną. Znane jest miejsce ostatniego logowania jej telefonu do sieci.

Kolejny tragiczny wypadek w Tatrach. Nie żyje poszukiwany 39-latek

Tragicznie zakończyły się poszukiwania polskiego turysty po słowackiej stronie gór. 39-latek prawdopodobnie spadł z Ciężkiego Szczytu – informuje...

zobacz więcej

W internecie apel zamieściła siostra Joanny Felczak, która straciła kontakt z 40-latką w weekend.

„Moja siostra Joanna Felczak w sobotę 19.09 przyjechała do Zakopanego. W niedzielę ok. 08 rano wyszła z pensjonatu (Dom Wypoczynkowy Słoneczna, ul. Karłowicza 4, Zakopane) i nikt jej tam od tego czasu nie widział. Nie ma z nią kontaktu, nie odbiera telefonu. Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, kontaktował się z nią w ciągu ostatnich 2 dni lub widział ją – bardzo proszę o kontakt” – czytamy w prośbie rodziny.

Portal Tatromaniak.pl ponowił apel do turystów. „Pomóżcie trafić do osób, które były tego dnia w Tatrach, niech koniecznie przejrzą wykonane zdjęcia, może na którymś udało się uchwycić Joannę” – proszą.

Zaginiona ma 40 lat, ok. 175 cm wzrostu, blond włosy, niebieskie oczy, jest szczupła. Ostatnio jej telefon logował się do sieci w rejonie Hali Gąsienicowej.

źródło:
Zobacz więcej