RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zwłoki przy molo. To zaginiony triathlonista

Poszukiwania zakończyły się odnalezieniem zwłok (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Przy molo w Gdyni Orłowie znaleziono ciało zaginionego w ubiegłym tygodniu 49-latka. Mężczyzna w czwartek późnym popołudniem trenował w Zatoce Gdańskiej pływanie.

Zwłoki przy torach. Denat nie miał ubrań

Rozebrane zwłoki mężczyzny znaleziono w sobotę przy trasie kolejowej w gminie Golina (woj. wielkopolskie). Na ciało natrafili strażacy ochotnicy w...

zobacz więcej

Jak powiedziała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdyni Jolanta Grunert, policja potwierdziła, że znaleziono ciało poszukiwanego od piątku mężczyzny. – Sprawę przekazaliśmy prokuraturze – dodała Grunert.

49-latek trenował triathlon. W czwartek po południu wyszedł na trening kolarski, a potem planował pływać w Zatoce Gdańskiej w okolicy mola w Gdyni Orłowie.

Tego dnia były na morzu duże fale. Policja w piątek w nocy dostała zgłoszenie o zaginięciu 49-latka. Funkcjonariusze odnaleźli w okolicach mola przypięty rower i rzeczy mężczyzny.

Poszukiwania zaginionego prowadzone przez Morską Służbę Poszukiwania i Ratownictwa SAR i śmigłowiec Marynarki Wojennej trwały całą noc. W akcji brali też udział policjanci i strażacy. Nie udało się go odnaleźć.

źródło:

Zobacz więcej