RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pierwsze jesienne dni słoneczne. Na termometrach nawet 28 stopni

Pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Pierwsze dni jesieni zapowiadają się pogodnie, z letnimi temperaturami. Na termometrach w kraju zobaczymy od 20 do 28 stopni.

Kolejny tragiczny wypadek w Tatrach. Nie żyje poszukiwany 39-latek

Tragicznie zakończyły się poszukiwania polskiego turysty po słowackiej stronie gór. 39-latek prawdopodobnie spadł z Ciężkiego Szczytu – informuje...

zobacz więcej

W środę zachmurzenie małe, z południowego zachodu do centrum kraju stopniowo wzrastające do umiarkowanego i dużego. Na zachodzie i południu przelotny deszcz, a od Pomorza Zachodniego po Opolszczyznę i Śląsk lokalnie także burze.

Od 24 do 28 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu kraju okresami porywisty. Wysoko w górach oraz w czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, zwłaszcza po południu, przelotne opady deszczu, a w centrum i na wschodzie także burze.

Od 23 do 26 st. C, chłodniej miejscami w rejonach podgórskich i nad morzem, od 20 do 23 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, na północnym zachodzie i w górach okresami porywisty. W czasie burz i wysoko w górach porywy wiatru do 60 km/h.

źródło:

Zobacz więcej