RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Proponował seks nastolatce, wysyłał zdjęcia. Sąd wypuścił gwiazdę disco-polo

Muzykowi grozi więzienie (fot. Komenda Miejska Policji w Gdańsku)

Gdański sąd nie zgodził się na areszt i wypuścił na wolność gwiazdora disco polo, któremu prokuratura zarzuca pedofilię. 27-letni Kamil D. miał wysyłać 14-latce swoje nagie zdjęcia i proponować jej seks.

Gwiazdor disco polo miał proponować seks 14-latce

Gdańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pedofilię. 27-latek miał proponować 14-latce seks. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter...

zobacz więcej

Jak poinformowała gdańska prokuratura, sąd nie zgodził się z wnioskiem śledczych i nie zastosował wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

27-latek został objęty dozorem policyjnym. „Sąd uznał, że wolnościowy środek zapobiegawczy będzie wystarczający do zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania. Prokurator podjął decyzję o zaskarżeniu postanowienia sądu„ – poinformowała „Fakt” prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Jak informowaliśmy, muzyk ma zarzuty składania propozycji obcowania płciowego małoletniej i prezentowania jej treści pornograficznych.

Według ustaleń policji mężczyzna wysyłał dziewczynce zdjęcia swoich genitaliów. Podczas przeszukania jego domu policjanci znaleźli marihuanę, broń palną i kilkadziesiąt sztuk nabojów, które zostały przekazane biegłemu z zakresu balistyki.

źródło:
Zobacz więcej