RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodzicami

Sąd zdecydował o aresztowaniu 48-latka (fot. KMP Gdańsk)

Jeszcze niedawno przebywał w więzieniu za znęcanie nad rodzicami i znów wrócił za kratki. 48-letni mężczyzna został zatrzymany przez gdańskich policjantów w związku z podejrzeniem, że ponownie terroryzował ponad 80-letnich ojca i matkę.

Chciał okraść sex shop. Został złapany na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali 30-latka, który próbował dokonać napadu na sex shop. Amator erotycznych gadżetów sforsował szybę w drzwiach sklepu i próbował...

zobacz więcej

– Z informacji, które zdobyli policjanci, wynikało, że 48-latek nadużywa alkoholu, urządza w domu libacje, poniża i wyzywa swoich najbliższych. Syn wydzielał też jedzenie swoim rodzicom albo w ogóle go nie podawał. Mężczyzna był również agresywny, bił, szarpał, popychał najbliższych, okradał z pieniędzy – mówi st. asp. Karina Kamińska z gdańskiej komendy miejskiej.

Policjanci przesłuchali wielu świadków i zebrali materiał dowodowy, który przekazali do prokuratury.

48-latek usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad osobami nieporadnymi ze względu na ich wiek, stan psychiczny i fizyczny. Ponieważ przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy, grozi mu teraz 12 lat więzienia. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

źródło:
Zobacz więcej