RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Chciał okraść sex shop. Został złapany na gorącym uczynku

30-latek wybił szybę, by zabrać wybrane wcześniej akcesoria erotyczne (fot. Shutterstock/Paolo Gallo)

Policjanci zatrzymali 30-latka, który próbował dokonać napadu na sex shop. Amator erotycznych gadżetów sforsował szybę w drzwiach sklepu i próbował skraść upatrzone wcześniej produkty. Skok się nie udał, gdyż ochrona ujęła złodzieja.

„Alarm!”. Seks w restauracyjnym ogródku

W biały dzień, na oczach przechodniów, w centrum Katowic w restauracyjnym ogródku doszło do niecodziennej i szokującej sytuacji – kobieta i...

zobacz więcej

W niedzielę policjanci z łódzkiej policji otrzymali nietypowe zgłoszenie. Z przekazanej informacji wynikało, że doszło do próby włamania do sex shopu.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zastali pracowników firmy ochroniarskiej, którzy przekazali im sprawcę. Rabuś w pokaleczonych rękach trzymał torbę, w której ukrył gadżety.

30-latek przyznał się mundurowym, że wybił szybę w sklepie i zabrał upatrzone wcześniej przez siebie akcesoria erotyczne. Oprócz skradzionych przedmiotów 30-latek miał w torbie młotek, który posłużył mu do wybicia szyby w drzwiach sklepu.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej