RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ellen DeGeneres pokajała się po skandalu. „Jest mi bardzo przykro”

Ellen DeGeneres zapowiedziała serię zmiany (fot. YT/The Ellen Show)

Na ten odcinek popularnego show czekała cała Ameryka. Po odkryciu mobbingu i nadużyć o charakterze seksualnym, program Ellen DeGeneres i sama prowadząca zostali poddani miażdżącej krytyce. Premierowy odcinek był szansą na to, aby po śledztwie i zwolnieniu trzech producentów zacząć odbudowywać dobry wizerunek.

Show Ellen Degeneres mimo skandalu wraca na antenę

Znana jest data rozpoczęcia 18. sezonu popularnego programu prowadzonego przez Ellen DeGeneres. Jest więcej niż prawdopodobne, że spotka się on z...

zobacz więcej

W premierowym odcinku 18. sezonu 62-letnia showmanka przeprosiła za aferę.

– Wiem, że wydarzyły się tutaj rzeczy, które wydarzyć się nie powinny. Traktuję to bardzo poważnie i chcę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro z powodu osób, które to spotkało – powiedziała Ellen DeGeneres. Dodała także, że bierze na siebie odpowiedzialność za to i otwiera nowy rozdział w historii programu, rozpoczynając serię zmian.

DeGeneres odniosła się także do zarzutów, że była niemiła dla współpracowników.

– Jestem taka, jaką widzisz mnie w telewizji, ale jestem także inna niż w telewizji. Bywam smutna, wściekam się, denerwuję, niecierpliwię. I pracuję nad tym – wyjaśniła. Podczas wygłaszania emocjonalnego monologu showmanka była wspierana przez swoją żonę, Portię De Rossi.

Gdy wychodziła ze studia, rozległy się brawa. Klaskali jej współpracownicy. W amerykańskich mediach przeważają komentarze, że Ellen DeGeneres wyszła z tej trudnej sytuacji z tarczą.

źródło:

Zobacz więcej