RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Śmiertelnie potrącił pieszego na krajowej „42” i uciekł

Policja poszukuje kierowcy (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)

Na drodze krajowej numer 42 w Wielkiej Wsi (woj. świętokrzyskie) samochód śmiertelnie potrącił pieszego. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Śmiertelny wypadek w Gliwicach. Mężczyzna został potrącony przez pociąg

Do tragicznego zdarzenia doszło wieczorem w Gliwicach. Mężczyzna przewrócił się na torach przed nadjeżdżającym pociągiem. Maszynista nie zdążył...

zobacz więcej

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek wieczorem. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie samochód osobowy śmiertelnie potrącił około 20-letniego mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia – przekazał sierż. szt. Paweł Kusiak z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia i personalia młodego mężczyzny. Trwają poszukiwania samochodu i kierowcy, który w chwili zdarzenia prowadził pojazd.

Droga była zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

W poniedziałek wieczorem doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego również w Gorzowie Wielkopolskim. Na wysokości Cmentarza Komunalnego przy ulicy Żwirowej kierujący osobowym fordem mondeo 20-latek śmiertelnie potrącił przechodzącą przez jezdnię starszą kobietę.

– To, czy do potracenia doszło na przejściu dla pieszych czy też poza nim, wyjaśni wszczęte w tej sprawie postępowanie. Ofiara wypadku miała 89 lat – powiedział Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Dodał, że badanie stanu trzeźwości kierowcy nie wykazało, by był pod wpływem alkoholu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ustalający dokładny przebieg zdarzenia.

źródło:

Zobacz więcej