RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Przyjaciele od brzytwy i nożyczek #PolskaToWiecej

Najnowsze

Popularne

Obstrzygą, ogolą, pożartują, a nawet pocieszą i doradzą. Warszawski barbershop na Pradze wyróżnia się na mapie stołecznych golibrodów. Powstał stosunkowo niedawno, jednak już zyskał sobie wielu stałych klientów, których barberzy nazywają przyjaciółmi.

To już nie jest moda na bieganie. „Ultra Śledź” jest czymś więcej niż zwykłym biegiem ultra #PolskaToWiecej

Ponad 80 kilometrów biegu przez podlaskie lasy w mrozie. Tak w kilku słowach można opisać Ultra Śledzia czyli jedyne tego typu wydażenie sportowe,...

zobacz więcej

Taki był pomysł, żeby stworzyć miejsce w którym każdy będzie czuł się swobodnie. Barber w dzisiejszych czasach to nie tylko męski fryzjer, który doradzi przy doborze odpowiedniego cięcia, ale również wysłucha i doda w gratisie kilka żartów na odstresowanie.

Branża barberska od kilku lat rozwija się dynamicznie. Często na osiedlu jest nie jeden, a nawet kilka zakładów fryzjerskich dla mężczyzn. W tej sytuacji warto znaleźć miejsce, które nie tylko będzie świadczyć profesjonalne usługi fryzjerskie, ale również oczaruje nas swoim niepowtarzalnym klimatem.

Jak mówią sami barberzy, klient powinien zwrócić uwagę na kilka rzeczy po wejściu do barbershopu. To mu pomoże zdecydować, czy to jest miejsce dla niego czy też nie.

Kwarantanna obowiązkowa - nuda niekonieczna #PolskaToWiecej

Metodą na kwarantanne może być chęć poznania samego siebie. Eliza Ostaszewska z Białegostoku postanowiła wykorzystać ten czas do zagnębienia się w...

zobacz więcej

Po pierwsze: Higiena pracy. Klient powinien zwrócić uwagę na to, w jaki sposób pracownicy zakładu dezynfekują narzędzia pracy oraz czy w lokalu panuje porządek.

Po drugie: Umiejętności barbera. Warto przyjść kilka minut wcześniej i poprzyglądać się naszemu barberowi przy pracy. Zobaczyć, w jaki sposób pracuje nad głową czy brodą kogoś innego. Czy doradza kienetowi, jest otwarty na sugestie.

Po trzecie i najważniejsze: Klimat i podejście do klienta. Barber powinien przywitać gościa serdecznie i od początku nie traktować go jak klienta a bardziej kumpla. Jak mówią sami zainteresowani, jest to tak ważne, ponieważ nikt kumplowi nie będzie chciał popsuć fryzury, bo przecież każdemu zależy na szczęściu naszych bliskich.

Poskutkuje to również tym, że osoba odwiedzająca barbershop będzie czuła się bardziej zrelaksowana, a o cóż innego chodzi jak nie o to, żeby podczas takiej wizyty poczuć miłe, ogarniające odprężenie?

Barbershop barbershopowi nie równy, a wybór jest ogromny. Warto w takim razie poświęcić chwilę również na to, żeby zebrać opinie o lokalu i barberach, których chcemy odwiedzić. Pomocne mogą być tu fora internetowe lub aplikacje rezerwacyjne w których można wstawiać komentarze po wykonanej usłudze.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej