RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Już dziś premiera filmu „Jak najdalej stąd” w reż. Domalewskiego

Forum Film wprowadza do kin w całej Polsce film „Jak najdalej stąd” w reżyserii Piotra Domalewskiego, który koprodukuje TVP. Uroczysta premiera odbędzie się w Warszawie 21 września w Cinema City Sadyba w Warszawie.

Nagrody Emmy: Wybrano najlepsze seriale i aktorów

Aż 30 statuetek podczas 72. ceremonii rozdania nagród Emmy zdobyły produkcje platformy HBO. Wśród nich znalazły się wyróżnienia za najlepszy serial...

zobacz więcej

Film ukazuje losy Oli, zbuntowanej nastolatki, która marzy o własnym samochodzie i życiowej samodzielności. Niespodziewane i tragiczne wiadomości z Irlandii, gdzie od lat pracuje jej ojciec, sprawiają, że wyrusza sama w daleką podróż. Los stawia ją przed nie lada wyzwaniem – w imieniu rodziny ma sprowadzić ciało zmarłego ojca do Polski.

„Jak najdalej stąd” Piotra Domalewskiego, podobnie jak jego reżyserski debiut, „Cicha noc”, to słodko-gorzka analiza złożonych relacji rodzinnych. W filmie wystąpili m.in.: Zofia Safiej, Kinga Preis, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Dedek, Tomasz Schuchardt i Tomasz Ziętek.

Uroczysta premiera filmu odbędzie się 21 września o godzinie 20:00 w Cinema City Sadyba w Sadyba Best Mall przy ul. Powsińskiej 31 w Warszawie. Film wchodzi do kin w całej Polsce 25 września.

źródło:
Zobacz więcej