RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczny wypadek w Łódzkiem. Nie żyje dwóch motocyklistów (WIDEO)

Dwóch mężczyzn podróżujących tym motocyklem zginęło na miejscu (fot. Facebook/tugazeta.pl)

Dwaj mężczyźni podróżujący motocyklem zginęli w wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 482 w Nowym Ochędzynie w województwie łódzkim. W jednoślad najpierw uderzyło bmw, a potem jego pasażer został odrzucony na przeciwległy pas, gdzie najechał na niego bus.

Tragiczny wypadek w Olsztynie. Nastolatek w stanie krytycznym

Nastolatek został potrącony w niedzielę przez pociąg. Chłopiec w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala; walczy o życie. Śledczy...

zobacz więcej

– Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę około godz. 16.40 na drodze wojewódzkiej 482 w miejscowości Nowy Ochędzyn w powiecie wieruszowskim. Kierujący samochodem bmw 23-latek, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, z nieustalonych przyczyn uderzył w jadący w kierunku Warszawy motocykl, którym podróżowało dwóch mężczyzn – poinformował PAP rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie Damian Pawlak.

Siła uderzenia spowodowała, że pasażer motocykla został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu, gdzie najechał na niego bus mercedes sprinter. Obaj mężczyźni podróżujący jednośladem zginęli na miejscu.

Według policji, zarówno kierowca bmw, jak i mercedesa byli trzeźwi. W tragicznym wypadku żaden z nich nie odniósł obrażeń, podobnie jak dziesięć innych osób podróżujących busem.

Nie żyją 2 osoby. Nowy Ochedzyn

Opublikowany przez tugazeta.pl Niedziela, 20 września 2020
Na miejscu zdarzenia nadal prowadzone są policyjne czynności pod nadzorem lokalnej prokuratury. Ustalana jest m.in. tożsamość ofiar wypadku. Jeden z mężczyzn to prawdopodobnie 29-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego.

Droga wojewódzka nr 482 została zablokowana.

źródło:
Zobacz więcej