RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Arena Gliwice najlepszym obiektem sportowym w Polsce

Laury zostały wręczone na szesnastej Gali Sportu i Biznesu, która zwieńczyła dwudniowe Forum SPORTBIZ (fot. mat. pras)

Arena Gliwice została wybrana najlepszym obiektem sportowym w Polsce. Wyróżnienie przyznane zostało podczas 16. edycji rozdania Nagród Biznesu Sportowego za rok 2019 pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu. 

„Wioślarska Bitwa Warszawska” w 100 rocznicę

26 września 2020 roku odbędą się w Warszawie międzynarodowe regaty wioślarskich ósemek na Wiśle, które są ostatnim akordem tegorocznych obchodów...

zobacz więcej

Gliwicki obiekt znalazł się w gronie takich laureatów, jak TAURON Speedway Euro Championship, PGNiG Superliga,  czy Robert Lewandowski. 

Laury zostały wręczone na szesnastej Gali Sportu i Biznesu, które zwieńczyło dwudniowe Forum SPORTBIZ - spotkanie integrujące branżę sportową w Polsce. Gala odbyła się w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

– Dla nas to szczególnie ważne wyróżnienie, bo jesteśmy obiektem funkcjonującym dopiero dwa lata. Cieszymy się, że dzięki pracy całego, świetnego zespołu Areny Gliwice zaznaczyliśmy już swoją obecność na mapie ważnych obiektów sportowych Polski – powiedział Paweł Chomentowski, członek zarządu Areny Gliwice.

źródło:
Zobacz więcej