RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmiertelny wypadek w Gliwicach. Mężczyzna został potrącony przez pociąg

Pociąg uderzył w rowerzystę w Gliwicach (fot. Twoje Info)

Do tragicznego zdarzenia doszło wieczorem w Gliwicach. Mężczyzna przewrócił się na torach przed nadjeżdżającym pociągiem. Maszynista nie zdążył zahamować. Informację o wypadku otrzymaliśmy na kontakt Twoje Info.

Kolizja w Katowicach. Jedna osoba została poszkodowana

Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło dziś po południu w centrum Katowic (woj. śląskie). Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ul. Sokolskiej...

zobacz więcej

Pomiędzy stacjami Gliwice Łabędy – Gliwice Kuźnica, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Około 50-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Gliwice – Opole na niestrzeżonym, oświetlonym przejeździe kolejowym.

– Mężczyzna doznał urazów głowy. Zmarł na miejscu – poinformował w rozmowie z tvp.info oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. Jak dodał, nie miał on przy sobie żadnych dokumentów. Na miejscu wypadku znaleziono rower, prawdopodobnie należący do ofiary.

Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Przybył także prokurator.

Przez kilka godzin na trasie wstrzymano ruch kolejowy. Piętnastu pasażerów pociągu uczestniczącego w zdarzeniu zostało przetransportowanych podstawionymi autobusami do miejsc docelowych.

Na miejscu zdarzenia czynności służb zostały zakończone około północy.

źródło:
Zobacz więcej