RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Brudziński ostrzega wahających się kolegów z PiS. „Nie wyginajcie się, bo skończycie jak LPR”

Mocne słowa europosła (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Jeżeli nasi koalicjani chcą mieć głos decydujący w Sejmie, to niech wygrają wybory tak jak Jarosław Kaczyński – napisał na Twitterze europoseł PiS Joachim Brudziński. Zaapelował też do niektórych członków tej partii.

Terlecki: Negocjacje w Zjednoczonej Prawicy zostały zawieszone

Negocjacje w Zjednoczonej Prawicy zostały zwieszone w związku z sytuacją jaką mamy w Sejmie, jeśli nasi koalicjanci – Solidarna Polska i...

zobacz więcej

Dyskusja nad projektem ochrony zwierząt, który ogłosił prezes PiS Jarosław Kaczyński, podzieliła koalicję Zjednoczonej Prawicy. Przeciwko projektowi głosowali m.in. posłowie Solidarnej Polski.

W czwartek w Sejmie odbyło się posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości, w którym nie wzięli udziału posłowie koalicyjnych ugrupowań: SP i Porozumienia. Po posiedzeniu Ryszard Terlecki, szef klubu PiS, poinformował, że negocjacje w ZP zostały zawieszone.

Do sytuacji odniósł się w mediach społecznościowych Joachim Brudziński.

„Premier Jarosław Kaczyński, jak zawsze, krótko i na temat. Jeżeli nasi koalicjanci chcą mieć głos decydujący w Sejmie, to niech wygrają wybory jak premier Jarosław Kaczyński” – napisał na Twitterze europoseł PiS.

„Dla kolegów z PiS, którzy (jak baca nad strumieniem) się wahają, mam dobrą radę „nie wyginajcie się”, bo skończycie jak LPR, (Marek – red.) Migalski albo (Paweł – red.) Kowal” – dodał Brudziński.

źródło:
Zobacz więcej