RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

A gdyby Hulk był kobietą? Za serial odpowiedzialna m.in. scenarzystka „Ricka i Morty'ego”

„She-Hulk” to czwarta pozycja serialowa oparta na komiksach Marvela (fot. Ollie Millington/Getty Images)

Choć żaden z przygotowywanych od jakiegoś czasu przez Marvel Studios i Disney+ seriali o superbohaterach nie ujrzał jeszcze światła dziennego, coraz bardziej realnych kształtów nabiera kolejna produkcja tych firm. Tym razem będzie to serial poświęcony She-Hulk.

„Szybcy i wściekli” polecą w kosmos. „Nikt nie miał o tym wiedzieć”

Potwierdzają się krążące od lat pogłoski, że bohaterowie kolejnej, dziewiątej już serii „Szybcy i Wściekli” wystąpią w przestrzeni kosmicznej....

zobacz więcej

Portal „Deadline” podał, że trwają właśnie negocjacje z Kat Coiro, która miałaby wyreżyserować pilota i kilka innych odcinków tego serialu.

Jeśli do wczoraj nie słyszeliście o Kat Coiro, dzisiaj na pewno jej nazwisko obiło się już wam o uszy. Kilka godzin temu pojawiła się informacja o komedii romantycznej „Marry Me” z Jennifer Lopez, którą wyreżyseruje właśnie Coiro. Teraz jej nazwisko pojawia się w kontekście nowego serialu Marvela, którego główną scenarzystką będzie Jessica Gao („Rick i Morty”).

„She-Hulk” to czwarta pozycja serialowa oparta na komiksach Marvela, która jest w fazie realizacji bądź preprodukcji. Na premierę cały czas czekają „The Falcon and the Winter Soldier”, „WandaVision” oraz serial poświęcony Lokiemu. Kiedy pojawią się na platformie Disney+? W dobie pandemii COVID-19 trudno o odpowiedź na to pytanie.

She-Hulk to ostatnia ważna superbohaterka współstworzona przez legendarnego Stana Lee. Jennifer Walters, bo tak nazywa się w „cywilu”, to adwokatka i kuzynka Bruce'a Bannera, czyli Hulka. Zyskuje supermoce za sprawą transfuzji krwi Bannera. Jednak w przeciwieństwie do niego, zachowuje swoją osobowość i inteligencję, gdy przemienia się w zieloną She-Hulk.

Jak to zwykle bywa z projektami na tak wczesnym stadium tworzenia, niewiele więcej wiadomo na temat tego serialu. Nieznane jest nazwisko aktorki, która wcieli się w rolę główną ani ewentualna data premiery serialu. Biorąc pod uwagę poprzednie trzy projekty, można śmiało założyć, że serial o She-Hulk będzie gotowy nie wcześniej niż w 2022 roku.

źródło:

Zobacz więcej