RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wypadek na A4. Policja poszukuje kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia

W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznały trzy kobiety i mężczyzna (fot. arch.PAP/Tytus Żmijewski, zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci poszukują kierowcy czarnego audi Q5, który uczestniczył w wypadku w ostatni czwartek o godz. 17.50 na autostradzie A4 w pobliżu węzła w Chrzanowie. Osoba ta nie zatrzymała się i odjechała w kierunku Krakowa.

Napadł na sklep, groził ekspedientce nożem, szuka go policja. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Podkarpacia poszukują mężczyzny, który w minioną sobotę dokonał napadu na jeden ze sklepów przy ul. Limanowskiego w Jarosławiu....

zobacz więcej

Wypadek miał miejsce na pasie w kierunku Krakowa na wysokości Piły Kościeleckiej. Uczestniczyły w nim dwa pojazdy: toyota celica koloru czerwonego oraz audi Q5 koloru czarnego. W pewnym momencie toyota zjechała z drogi i kilkukrotnie dachowała.

Kierowca audi widząc zdarzenie, nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy osobom, które ucierpiały w wypadku. Odjechał w kierunku Krakowa.

W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznały trzy kobiety i mężczyzna, w przypadku każdej z tych osób konieczna była hospitalizacja.

Komisariat Policji w Trzebini prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. W związku z powyższym zwraca się z prośbą do świadków zdarzenia o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

źródło:
Zobacz więcej