RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kolejna profanacja i wulgaryzmy. LGBT manifestowało w Gdańsku [WIDEO]

Środowiska LGBT znów manifestowały pod rysunkiem waginy, imitującym monstrancję (fot. PAP/Adam Warżawa)

Po raz kolejny środowiska LGBT manifestowały pod mającą imitować monstrancję tablicą przedstawiającą waginę. Do profanacji doszło w trakcie lewicowej kontrdemonstracji, będącej odpowiedzią na pikietę Młodzieży Wszechpolskiej. Na jednym z nagrań widać jak jedna z kobiet próbuje sfotografować trzymającą tablicę zwolenniczkę LGBT. – Spie***laj – słyszy od niej.

Sondaż: Co Polacy myślą o działaniu aktywistów z LGBT

63 proc. Polaków zgadza się z opinią, że cześć aktywistów LGBT zachowuje się zbyt agresywnie wobec reszty społeczeństwa – wynika z badania pracowni...

zobacz więcej

Młodzież Wszechpolska zorganizowała manifestację pod hasłem „Gdańsk przeciwko tęczowej agresji”. „Tęczowa ofensywa kulturowa trwa i rozwija się w naszym kraju coraz szybciej. Jeśli chcemy ją zatrzymać musimy postawić jej stanowczy opór! Dziś przedstawiciele ruchu L*** czują się niemal bezkarni, atakując fizycznie osoby, z którymi się nie zgadzają i bezczeszcząc święte dla nas symbole, jak flaga państwowa i obrazy religijne” – można było przeczytać w facebookowym zaproszeniu na manifestację. Właśnie na to zgromadzenie odpowiedziały grupy LGBT, które zorganizowały kontrdemonstrację.

I tym razem nie obyło się bez profanacji. Na nagraniu zamieszczonym z kontrdemonstracji przez jednego z internautów widzimy jej uczestniczkę, która niesie znany z poprzednich manifestacji LGBT, rysunek waginy, imitujący monstrancję. W pewnym momencie widać, jak inna kobieta próbuje zrobić jej zdjęcie.

– Spie***laj – mówi do niej zwolenniczka LGBT.

Słowa padły z ust organizatorki kontrdemonstracji – pisze Daniel Nawrocki, działacz młodzieżówki PiS, który zamieścił materiał na Twitterze.

źródło:
Zobacz więcej