RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Szybcy i wściekli” polecą w kosmos. „Nikt nie miał o tym wiedzieć”

Michelle Rodriguez potwierdziła, że bohaterowie filmu „Szybcy i Wściekli 9” polecą w kosmos (fot. Matt Crossick/ EMPICS Entertainment)

Potwierdzają się krążące od lat pogłoski, że bohaterowie kolejnej, dziewiątej już serii „Szybcy i Wściekli” wystąpią w przestrzeni kosmicznej. Jedna z gwiazd występujących w filmie przyznała w wywiadzie, że niektóre postaci polecą w kosmos. Dodała jednak, że to nie ona będzie tą szczęściarą.

Koronawirus zabija kino. Bond i kolejne superprodukcje zagrożone

Koronawirus zaczyna mieć gigantyczny wpływ na kino. Premiery kolejnych superprodukcji, jak „Czarna Wdowa”, „Mulan” czy „Szybcy i wściekli 9” w...

zobacz więcej

Michelle Rodriguez zapytana w programie „The Jess Cagle Show”, czy wraz z Ludacris znajdzie się w przestrzeni kosmicznej, była zaskoczona, że sprawa wyszła na jaw. – Jak się o tym dowiedzieliście? – zapytała. – Zobaczcie, co się dzieje. Ludzie zaczynają mówić o tym za kulisami. (...) Sprawy i tak wychodzą na jaw. Nikt nie miał o tym wiedzieć – dodała.

Rodriguez przyznała jednak, że jej postać w „Szybkich i Wściekłych 9” nie leci w kosmos. – Nie jestem wystarczającą szczęściarą, żeby podbijać kosmos – powiedziała w wywiadzie.

Początkowe filmy z tej serii opowiadały o nielegalnych wyścigach samochodowych. Od piątej części można już zauważyć coraz bardziej nierealne akrobacje motoryzacyjne. Widzowie zaczęli więc spekulować o podróży w kosmos. Teraz to się ma potwierdzić. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, którą z postaci będzie można oglądać w przestrzeni kosmicznej. Prawdopodobnie będzie z tym trzeba poczekać do premiery „Szybkich i wściekłych 9”.

Film miał wejść do kin w maju, ale z powodu epidemii koronawirusa premiera została opóźniona. „Szybcy i wściekli 9” mają trafić na ekrany kinowe w kwietniu 2021 roku.

źródło:
Zobacz więcej