RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Panie Andrzeju, dziękuję”. Rozenek chwali Bodnara i myli jego imię

Rozenek pomyliła imię Bodnara, i to aż trzykrotnie (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Rozenek pomyliła imię Bodnara, i to aż trzykrotnie (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Swoje wyrazy uznania dla byłego Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara wyraziła na Instagramie prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek. „Nie wyobrażam sobie lepszej osoby na tym stanowisku” – zadeklarowała, dodając do wpisu swoje zdjęcie z byłym już RPO. Problem w tym, że Rozenek pomyliła jego imię, i to aż trzykrotnie.

Adam Bodnar kończy kadencję. Przypominamy jego kontrowersyjne wypowiedzi [WIDEO]

– Wiele narodów współuczestniczyło w holocauście, w tym też, mówię to z ubolewaniem, naród polski – mówił w 2017 r. Rzecznik Praw Obywatela Adam...

zobacz więcej

„Miałam okazję poznać i pracować z p. Andrzejem Bodnarem. I - szczerze mówiąc - nie wyobrażam sobie lepszej osoby na tym stanowisku” – napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek.

„Panie Andrzeju, chciałabym bardzo podziękować Panu za zrozumienie i pracę, którą wykonał Pan jako RPO dla każdego z nas” – pisze dalej, wyrażając wdzięczność za poparcie, które Bodnar okazał dla metody in vitro. Rozenek jest matką dziecka poczetego tą metodą.

Łącznie prezenterka aż trzykrotnie napisała o „Andrzeju”, odnosząc się do Adama Bodnara. Później poprawiła imię na Adam.

źródło:
Zobacz więcej