RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Show Ellen Degeneres mimo skandalu wraca na antenę

Przed Ellen DeGeneres bardzo trudne zadanie (fot. James Devaney/GC Images)

Znana jest data rozpoczęcia 18. sezonu popularnego programu prowadzonego przez Ellen DeGeneres. Jest więcej niż prawdopodobne, że spotka się on z ogromnym zainteresowaniem. Wciąż nie ucichły kontrowersje związane ze złym traktowaniem pracowników i współpracowników związanych z produkcją tego programu. W pierwszym odcinku nowego sezonu gospodyni show ma się odnieść do tych zarzutów.

Coraz mniej miłości do Ellen. Kłopoty w telewizyjnym raju

Codziennie wita Amerykanów szerokim uśmiechem i radosnym tańcem. Żegnając się prosi, by wszyscy byli dla siebie mili. Zarabia ponad sto milionów...

zobacz więcej

Przed Ellen DeGeneres bardzo trudne zadanie. Musi odzyskać zaufanie publiczności, które utraciła po tym, jak światło dzienne ujrzały informacje, jak naprawdę wygląda praca w prowadzonym przez nią show. I choć w efekcie wewnętrznego śledztwa pracę straciło trzech producentów, odzyskanie dobrego imienia może nie być proste.

Pierwszy odcinek programu zostanie nakręcony bez udziału publiczności. Prowadząca program zapewnia, że omówi to, co się wydarzyło i odniesie się do zarzutów. A tych jest sporo; media pisały, że pracownicy ekipy byli szykanowani, gdy brali zwolnienia lekarskie, dochodziło też do molestowania, mobbingu i poniżania z powodu koloru skóry.

W premierowym odcinku wystąpi Tiffany Haddish. Prócz niej w piewrszym tygodniu pojawią się m.in. Alec Baldwin, Chris Rock i Orlando Bloom.

Większość programów rozrywkowych będzie miało swoją premierę tydzień wcześniej. Start nowego sezonu „The Ellen DeGeners Show” został jednak przesunięty ze względu na odbywające się wcześniej mistrzostwa w golfie.

źródło:

Zobacz więcej