RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Victoria i David Beckhamowie byli zarażeni koronawirusem

Niektórzy z ich współpracowników również zachorowali na COVID-19 (fot. Anthony Harvey/Getty Images)

Słynny piłkarz i jego żona zarazili się koronawirusem, prawdopodobnie w podróży do USA, którą odbyli w pierwszej połowie marca – donosi dziennik „The Sun”. Niektórzy z ich współpracowników również zachorowali na COVID-19. Małżeństwo na razie nie odniosło się do tej informacji.

Jeremy Clarkson zdradził, w jakim kraju został związany, pobity i obsikany

Prezenter Jeremy Clarkson został poproszony przez brytyjski tabloid „The Sun” o komentarz do niedawnego skandalu, gdy piłkarz Manchesteru United...

zobacz więcej

Podczas podróży do Stanów Beckhamowie odwiedzili Los Angeles i Miami. Ich wyjazd do Ameryki związany był z tym, że sezon ligowy rozpoczynała drużyna piłkarska Inter Miami, której David jest współwłaścicielem. Małżonkowie brali tam jednak udział w wielu innych wydarzeniach, w których uczestniczyło wielu ludzi.

Do zarażenia mogło też dojść w Cotswolds, gdzie para ma swoją rezydencję. Tam Beckhamowie wyprawili przyjęcie z okazji 21. urodzin ich syna Brooklyna.

Beckhamowie nie wiedzą, gdzie konkretnie zarazili się koronawirusem. Bardzo się przejęli tym, że przez częste podróże i kontakty z wieloma ludźmi mogli być tzw. superroznosicielami. Według ustaleń brytyjskiego dziennika „The Sun”, zachorowało bowiem kilka osób z otocznia Victorii i Davida, m.in. kierowcy i ochroniarze.

Właśnie dlatego rodzina Beckhamów postanowiła poddać się kwarantannie na ponad dwa tygodnie, czyli dłużej niż wymaga brytyjskie prawo. W sumie na angielskiej wsi spędzili całą wiosnę. Nim udali się na wakacje do Włoch i Grecji, zrobili sobie testy na przeciwciała.

Przedstawiciele Beckhamów odmówili komentarza w tej sprawie.

źródło:

Zobacz więcej