RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Przed laty rozbiła związek CR7, teraz kupiła klub w Chile

Club Deportivo Rancagua Sur występuje w odpowiedniku chilijskiej czwartej ligi (fot. tt/@Rumbo a Primera)

Choć rywalizują na czwartym poziomie rozgrywek w swoim kraju, to jeśli chodzi o urodę właścicielki klubu, mogliby występować w Lidze Mistrzów. Znana modelka Daniella Chavez postanowiła kupić akcje chilijskiego Club Deportivo Rancagua Sur.

Żona brazylijskiego piłkarza zabrała głos. Mąż odszedł do jej siostrzenicy

Do tej pory takie historie znaliśmy tylko z latynoamerykańskich telenowel. Ale one mają miejsce także w rzeczywistości. Dowód? Były napastnik...

zobacz więcej

Piłkarski świat usłyszał o niej przed pięcioma laty, gdy stała się maskotką mistrzostw Ameryki Południowej Copa America.

Jej konotacje z futbolem nie ograniczały się tylko do kibicowania. To ponoć ona stała za rozbiciem związku Cristiano Ronaldo z Iriną Shayk.

Teraz 35-latka chce spróbować swoich sił w poważnej piłce. – Dzięki mnie zobaczycie prawdziwą zmianę w chilijskim futbolu – zapowiedziała we wpisie na Twitterze.

Spore nadzieje z przyjściem Chavez wiążą piłkarze.

– Jesteśmy amatorskim klubem. Pracowałem w kinie, później w warsztacie samochodowym i dopiero szedłem na trening. Liczę na to, że dzięki nowej prezes czeka nas szybki awans. Najlepiej do chilijskiej ekstraklasy – powiedział w jednym z wywiadów Javier Hernandez.

Primero; piensa, segundo; Cree, tercero; sueña y por último atrévete �� @studiohappylashes

nullDo tego daleka droga, bo klub występuje na czwartym poziomie rozgrywek w Chile.

Zdolności menadżerskie Chavez są owiane tajemnicą. Pewne jest, że modelka świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 13 mln osób, a twitterowe publikacje śledzi ponad milion internautów.

Dla swoich fanów modelka przygotowała specjalną stronę internetową, do której dostęp kosztuje niespełna 15 dolarów miesięcznie.

źródło:
Zobacz więcej