RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Trzaskowski jako prezydent Warszawy szkodzi nie tylko stolicy, ale i Polsce”

– Rafał Trzaskowski znany jest z tego, że od blisko dwóch lat jako prezydent Warszawy częściej przebywa na L4, urlopach i poza granicami Warszawy, udziela się „politycznie”, budując różnego rodzaju „nowe Solidarności”, nowe ruchy społeczne, a o rządzeniu Warszawą mówi, że można to robić zdalnie. Jak to wychodzi, to wszyscy wiemy – powiedział w programie „Jedziemy” w TVP Info poseł PiS Przemysław Czarnek.

Trzaskowski mówi o ściekach za śp. Lecha Kaczyńskiego. Odpowiada polityk PiS

Polska polityka może być inna. Gdybym w to nie wierzył, właśnie ogłaszałbym start strony z licznikiem ścieków płynących do Wisły za kadencji Lecha...

zobacz więcej

Poseł odniósł się do sprawy awarii oczyszczalni „Czajka”. Jego zdaniem Rafał Trzaskowski uprawia „politykę pozbawioną odpowiedzialności”, co ma być charakterystyczne dla PO.

– Ci panowie taką politykę uprawiali przez 8 lat swoich rządów do 2015 r. Jakie problemy i kryzysy wyszły z tego w Polsce wszyscy wiemy, dlatego Polacy zdecydowali o innym układzie sił politycznych od 2015 r. Polityka bez odpowiedzialności nie istnieje, to nie jest żadna polityka tylko zwykła gra politykierska, która nie ma na celu budowy dobra wspólnego – powiedział.

– Rafał Trzaskowski znany jest z tego, że od blisko dwóch lat jako prezydent Warszawy częściej przebywa na L4, urlopach i poza granicami Warszawy, udziela się „politycznie”, budując różnego rodzaju „nowe Solidarności”, nowe ruchy społeczne, a o rządzeniu Warszawą mówi, że można to robić zdalnie. Jak to wychodzi, to wszyscy wiemy – dodał.

Jak dodał, „Trzaskowski nigdy nie powinien być prezydentem, bo to szkodzi nie tylko Warszawie, ale i całej Polsce”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej