RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Jeremy Clarkson zdradził, w jakim kraju został związany, pobity i obsikany

Jeremy Clarkson (fot. PAP/PA/Danny Lawson)

Prezenter Jeremy Clarkson został poproszony przez brytyjski tabloid „The Sun” o komentarz do niedawnego skandalu, gdy piłkarz Manchesteru United Harry Maguire wdał się na wakacjach w Grecji w barową bójkę. Prezenter opowiedział przy okazji swoją historię. Zdradził, w jakim kraju został związany, pobity i obsikany.

Żona Justina Biebera zazdrości mu długich rzęs

Hailey Baldwin, żona Justina Biebera, przyznała się do uczucia zazdrości. Nie chodzi jednak o małżeńską zdradę. Ubolewa mianowicie, że nie ma tak...

zobacz więcej

Piłkarz Manchesteru United został zatrzymany przez grecką policję, a po powrocie do Anglii skazany na 21 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Główny zarzut – zaatakował interweniującego policjanta. Maguire nie zgadza się z wyrokiem i twierdzi, że był ofiarą. Walczył, bo bał się o życie swoje i siostry.

Prezenter stwierdził, że w pełni piłkarza popiera. Przyznał, że nie jest fanem Manchesteru United i cieszy się, gdy ten zespół przegrywa.

„Nie ma powodu, dla którego miałbym rzucić się do obrony ich kapitana (taką funkcję Maguire pełni w drużynie – red.). Jednak czuję się zobowiązany opowiedzieć pewną historię. Wiele lat temu na innej greckiej wyspie spędzałem wieczór w mieście ze swoją dziewczyną. W barze zaczepił ją obrzydliwie wyglądający grecki yobbo (slangowe określenie prymitywnego człowieka – red.)” – mówi.

Clarkson wdał się z owym „prymitywem” w pyskówkę, w wyniku której kilku osiłków wyprowadziło go przed bar. Został poobijany, a w później związany. „Kiedy leżałem bezradnie na ulicy, sikali na mnie” – dodaje prezenter.

Ellen DeGeneres zmusiła Mariah Carey do wyjawienia, że jest w ciąży

Słynna amerykańska prezenterka telewizyjna znów znalazła się w ogniu krytyki. Do oskarżeń o to, że na planie jej show dyskryminowano czarnoskórych...

zobacz więcej

„Jakoś się jednak pozbierałem i razem z partnerką oraz parą towarzyszących nam przyjaciół ruszył samochodem do domu, który wynajmowaliśmy. To jednak nie koniec historii, ponieważ Grecy, którzy mnie pobili, wskoczyli na swoje potężne, japońskie motocykle sportowe i ruszyli w pościg” – kontynuuje Clarkson.

W pewnym momencie prezenter wjechał w ślepą uliczkę. Uciekinierzy musieli porzucić auto i chować się w bramach. „W końcu znaleźliśmy budkę telefoniczną i zadzwoniliśmy na policję, która przybyła w ciągu kilku minut” – dodaje.

Niestety później znów pojawili się napastnicy i doszło do kolejnej szarpaniny.

„A potem, co zadziwiające, mój kolega i ja zostaliśmy aresztowani za »lżenie greckiej flagi«. Napastnicy po prostu odjechali, partnerki zwolniono do domu, ale – jak dodaje Clarkson – on i jego towarzysz zostali poddani kolejnym szykanom.

Kazano im pchać radiowóz pod górkę. „W pewnym momencie wymieniliśmy spojrzenia, przestaliśmy pchać i daliśmy nogę” – kończy. I dodaje, że od tamtej pory żywi głęboką nieufność do wszystkiego, co robi lub co twierdzi grecka policja.

źródło:

Zobacz więcej