RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Bella z filmu „Zmierzch” sprzedaje dom. Cena robi wrażenie

Dom w Malibu (fot. realtor.com)

Kristen Stewart, Bella z filmu „Zmierzch” zamierza sprzedać swój dom w Malibu nad wybrzeżem. Aktorka kupiła go za 4,8 mln dolarów w 2011 roku. Obecna cena sprzedaży robi wrażenie.

Akademia Filmowa nie dla Polańskiego. Jest wyrok

Roman Polański przegrał proces sądowy o przywrócenie go do Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Został z niej usunięty w maju 2018 r. w...

zobacz więcej

Teraz aktorka zamierza sprzedać swój dom za 9,5 mln dolarów. Został on zaprojektowany przez grupę Lorcan O'Herlihy Architect.

W jego wnętrzu są dwa poziomy, na których znajduje się łącznie pięć sypialni oraz cztery łazienki. Z domu rozpościera się rozległy widok na Pacyfik, a oglądać go można dzięki wysokim sufitom i strzelistym oknom, wpuszczającym dużo naturalnego światła. W celu zachowania klimatu budynek wyposażony został w deski surfingowe i inne morskie akcesoria.

Kristen Stewart ma 30 lat. Swoją karierę rozpoczęła w filmie „Metamorfoza”. Potem mogliśmy ją oglądać w „Witamy w naszej dzielnicy” czy „Azylu”. Pierwszą główną rolę otrzymała w komedii dla dzieci „Łapcie tę dziewczynę”. W popularnej serii „Zmierzch” aktorka zaczęła grać w 2008 roku.

źródło:
Zobacz więcej