RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pierwsza dama do Amerykanów: Donald Trump wygra wybory

Podczas głównego wystąpienia drugiego dnia konwencji Partii Republikańskiej Melania Trump przedstawiła swego męża jako szczerego polityka, który każdego dnia troszczy się o Amerykanów. Wyraziła przekonanie, że prezydent USA wygra listopadowe wybory.

Trump: Biden zniszczy amerykański sen

Prezydent USA Donald Trump wyraził przekonanie, że listopadowe wybory prezydenckie będą najważniejsze w historii Stanów Zjednoczonych. Podczas...

zobacz więcej

Uczestnicy konwencji Republikanów od dwóch dni ostro krytykują Joego Bidena i ostrzegają, że jego zwycięstwo w wyborach doprowadzi kraj do ruiny. Melania Trump przyjęła inny ton.
,br> – Nie chcę zużywać swego cennego czasu do atakowania drugiej strony, bo tego rodzaju retoryka tylko pogłębia podziały w naszym kraju – mówiła.

Pierwsza dama argumentowała, że Donald Trump nie jest tradycyjnym politykiem, tylko autentycznym człowiekiem, który zawsze mówi to co myśli.

– Donald chce, aby wasze rodziny były bezpieczne i odniosły sukces, chce dobrobytu dla kraju i nie bawi się w politykowanie – dodała.

Melania Trump wyraziła przekonanie, że wbrew głoszonym opiniom, Amerykanie wybiorą Donalda Trumpa. – W moim mężu macie prezydenta, który nie przestanie o was walczyć – podkreśliła. Melania Trump zaapelowała także o pokojowy charakter demonstracji na tle rasowym i powstrzymanie się od przemocy.

Pierwsza dama przemawiała z odnowionego Ogrodu Różanego. Jej wystąpienia słuchało około stu zaproszonych gości. W pierwszym rzędzie siedział prezydent.

źródło:
Zobacz więcej