RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Fotografował ze Stacji Kosmicznej; twierdzi, że zrobił zdjęcia UFO [WIDEO]

Astronauta fotografował zorzę polarną (fot. źródło: Twitter/@ivan_mks63)

Rosjanin Ivan Vagner, który znajduje się na orbitującej wokół Ziemi stacji ISS, zamierzał nakręcić film poklatkowy, przedstawiający zorzę polarną nad Antarktydą. Przypadkowo zarejestrował pięć niezidentyfikowanych obiektów latających poruszających się w równym szyku.

„Alarm!”. UFO w Orchowie?

W wielkopolskim Orchowie zaczęły pojawiać się tajemnicze kręgi w zbożu. Mieszkańcy wsi przypuszczają, że wykonują je przedstawiciele pozaziemskiej...

zobacz więcej

Film poklatkowy to seria zdjęć wykonywanych w równych odstępach czasu. Kosmonauta wyjaśnił, że rzeczywisty czas rejestracji UFO wynosił 52 sekundy, ponieważ „zdjęcia były robione co sekundę”. W klipie, który zamieścił na Twitterze (25 klatek na sekundę) napisał, że to: „Goście z kosmosu”.

Materiał pokazuje pięć jasnych plamek w liniowej formacji, przesuwających się na ekranie od lewej do prawej. Według rosyjskiej agencji informacyjnej TASS, Ivan Vagner przesłał materiał filmowy do rosyjskiego centrum naukowego zajmującego się rakietami i statkami kosmicznymi (TsNIIMash)oraz Instytutu Badań Kosmicznych Rosyjskiej Akademii Nauk - by dokonano tam głębszej analizy.

źródło:

Zobacz więcej