RAPORT

Wojna na Ukrainie

Zderzyły się karetka, autobus i samochód osobowy. Policja wyjaśnia okoliczności

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku z udziałem karetki pogotowia, autobusu MPK i samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w Poznaniu;. Poszkodowane zostały dwie osoby. Wideo ze zdarzenia otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Tragedia pod Nowym Dworem Gdańskim. Nie żyje 31-latka i jej 7-letni syn

31-letnia kobieta i jej 7-letni syn zginęli w piątek w wypadku drogowym z udziałem trzech aut na drodze krajowej nr 7 niedaleko Nowego Dworu...

zobacz więcej

Jak informował PAP oficer prasowy poznańskiej straży pożarnej st. kpt. Michał Kucierski, do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 18.30 na skrzyżowaniu ulic Księcia Mieszka I i Al. Solidarności.

Okoliczności wypadku są wyjaśniane.

– Ze wstępnych informacji wynika, że karetka pogotowia poruszała się „na sygnałach”, ale nie przewoziła pacjenta. U zbiegu ul. Księcia Mieszka I z Al. Solidarności doszło do zderzenia z samochodem osobowym, po czym auto osobowe dachowało i uderzyło w autobus MPK – tłumaczył PAP rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak.

Dodał, że w wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby; kierowca autobusu MPK i auta osobowego.

Borowiak wskazał, że kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, ale ze wstępnych informacji wynika, że obrażenia, jakich doznali, nie są poważne.

Na miejscu zdarzenia nadal trwa akcja służb i występują utrudnienia w ruchu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej