RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia pod Nowym Dworem Gdańskim. Nie żyje 31-latka i jej 7-letni syn

Do tragedii doszło w miejscowości Stawidła między Gdańskiem i Nowym Dworem (fot. pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne)

31-letnia kobieta i jej 7-letni syn zginęli w piątek w wypadku drogowym z udziałem trzech aut na drodze krajowej nr 7 niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego (Pomorskie). Dwie osoby zostały ranne.

Wypadek na Rysach. Zginął młody ksiądz

Do tragicznego wypadku doszło w środę w Tatrach. Z wysokości kilkudziesięciu metrów ze szlaku na Rysy spadł ksiądz Jaromir Buczak. Zginął na...

zobacz więcej

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że citroen xsara, w którym przebywała jedna osoba, oraz toyota yaris, w której były dwie osoby dorosłe i dwóje dzieci w wieku 7 i 11 lat, stały w miejscu wyłączonym z ruchu pojazdów. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn w toyotę uderzył kierowca prowadzący volkswagena golfa – poinformowała młodszy asp. Joanna Słowik z policji Nowym Dworze Gdańskim.

– Do szpitala z obrażeniami trafił kierujący volkswagenem, a także mężczyzna z toyoty wraz z 11-letnią córką. Niestety, mimo udzielonej pomocy medycznej nie udało się uratować pasażerów toyoty: 31-letniej kobiety wraz z 7-letnim synem – dodała.

Do tragedii doszło w miejscowości Stawidła między Gdańskiem i Nowym Dworem Gdańskim. Droga w kierunku Elbląga była zablokowana przez ok. pięć godzin. Kierowcy korzystali z objazdów. Ruch został również umożliwiony pasem awaryjnym.

źródło:

Zobacz więcej