RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Z morza wyłonił się dzik. Plażowicze oniemieli

To już nie pierwszy przypadek bliskiego spotkania dzika z ludźmi (fot. Getty Images)

Niecodzienne, a zarazem niebezpieczne zdarzenie na plaży w Niemczech. Dzik zaskoczył plażowiczów, wyłaniając się prosto z Bałtyku. Zwierzę z wody wbiegło wprost na piasek pełen turystów. Następnie zaczęło uciekać.

Dzik okradł nudystę. Zabrał mu torbę z laptopem

Dzik ukradł nudyście nad jeziorem Teufelssee w Berlinie torbę z laptopem. Nagi mężczyzna ścigał zwierzę uciekające ze zdobyczą. Pogoń...

zobacz więcej

Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak zwierzę płynie w kierunku plaży wypełnionej po brzegi ludźmi. Z morza dzik wbiegł na piasek.

Na filmie widać, jak przy brzegu jeden z mężczyzn skutecznie odgania od siebie zwierzę, uderzając je łopatą. Następnie przestraszony dzik zaczyna uciekać pomiędzy rozłożonymi parawanami.

Całe zdarzenie bacznie obserwowali wszyscy plażowicze; próbowali w miarę możliwości się odsunąć, aby utorować dzikowi drogę ucieczki.

To nie pierwszy przypadek bliskiego spotkania dzika z ludźmi. Ostatnio nad jeziorem Teufelssee w Berlinie dzik ukradł nudyście torbę z laptopem. Nagi mężczyzna zmuszony był do ścigania zwierzęcia z uciekającą zdobyczą.

źródło:
Zobacz więcej