RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Przerażająca sytuacja na Bahamach. Rekin podpłynął do kobiety

Kobieta zachowała jednak spokój i zdołała bezpiecznie wrócić na łódź (fot.pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne)

Mrożąca krew w żyłach sytuacja na rodzinnych wakacjach na Bahamach. Do kobiety, która pływała w morzu, podpłynął gigantyczny rekin. Ta zachowała jednak spokój i drapieżnik nic jej nie zrobił.

Żarłacze 15 metrów od brzegu. Jeden z nich miał 3 metry [WIDEO]

Dwa ogromne żarłacze białe pojawiły się na 15 metrów od plaży Newcomb Hollow w mieście Wellfleet w stanie Massachusetts. Służby wezwały pływaków,...

zobacz więcej

Kobieta wraz z najbliższymi spędzała swoje urodziny na łodzi znajomego. W trakcie urodzinowej imprezy zjechała z dmuchanej zjeżdżalni prosto do morza. Wtedy podpłynął do niej gigantyczny rekin.

Turystka nie zauważyła od razu drapieżnika. Jako pierwszy dostrzegł go członek załogi. Mierzący prawie 2,5 m drapieżnik płynął prosto w stronę niczego nieświadomej kobiety. Goście na łodzi wpadli w panikę.

Turystkę przed groźnym ssakiem ostrzegł przerażony syn. – O mój Boże, o mój Boże, mamo! Nie panikuj, nie panikuj! – wołał syn na udostępnionym w sieci nagraniu.

Kobieta zachowała i zdołała bezpiecznie wrócić na łódź. Jak przyznała, nie udzieliła jej się panika świadków zdarzenia. Prawdopodobnie dzięki temu nic się jej nie stało.

Shark week came early for a woman in the Bahamas after being greeted by a very curious 8ft shark #jampress #sharkweek #viral #news #story #press #promotion #shark #sharks #sharklife

null

źródło:
Zobacz więcej