RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

W biały dzień robili to na skwerku w Koninie. Ktoś ich nagrał

Bezwstydna para w Koninie (fot. Facebook.com)
Bezwstydna para w Koninie (fot. Facebook.com)

W Koninie przy skwerku doszło kilka dni temu do nietypowej sytuacji. Kobieta i mężczyzna w biały dzień na oczach przechodniów oddawali się miłosnym igraszkom. Para została nagrana, wideo trafiło do sieci, sprawą zajęła się policja.

20-letnia Polka zamordowana w Irlandii. Jej chłopak: To wypadek podczas seksu

Byli parą od kilku miesięcy. Tamtej nocy wypili dużo alkoholu; nad ranem ciało 20-letniej Polki znaleziono w wannie. Tragedia rozegrała się kilka...

zobacz więcej

Jak opisuje serwis głoswielkopolski.pl, do tego zdarzenia doszło 5 sierpnia nad ranem przy ulicy Legionów w Koninie. Para zajęta sobą – nie ważąc na wzrok mieszkańców – oddawała się igraszkom.

Ktoś parę nagrał, a wideo zamieścił w sieci – nagranie stało się w Koninie bardzo popularne, sprawą zajęła się policja. „Postępowanie prowadzone jest w sprawie dopuszczenia się nieobyczajnego wybryku. Zgodnie z artykułem 140. Kodeksu wykroczeń grozi za to kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywna do 1500 złotych lub kara nagany” – podaje portal.

– Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 100 złotych. Został on przez nią przyjęty – poinformował mł. asp. Sebastian Wiśniewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Teraz policjanci ustalają dane jej partnera. „Jak się okazuje, nie był to bliski znajomy kobiety” – czytamy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej